Stogų dangos | Fasado apdaila| Skardiniai profiliai | Lietvamzdžiai

Stoglangiai

Stoglangiai

Stogo langai yra puikus sprendimas apšviesti mansardas ir palėpes. Kadangi stogo langai yra palinkę, per juos patenka 60% daugiau šviesos nei per įprastus vertikalius langus. Užsakinėjant stogus, nepamirškite stogo langų – mes Jums pasiūlysime aukščiausios kokybės stogo langus pritaikytus stogų sistemoms.

stogo-langasPagrindiniai privalumai
Stogo langus Aradus partneriai gamina iš aukštos kokybės klijuotos Šiaurės pušies medienos profilių, tai ypač drėgmei atsparūs ir priežiūros nereikalaujantys profiliai, kurie yra padengti specialiu „laminavimu“ – balto poliuretano sluoksniu. Stiklo paketai laminuoti, su grūdintu stiklu, todėl saugūs, tylūs ir taupantys šilumą.

stogo-langas-durysRoto stogo langai
Roto siūlo patį didžiausią stogo langų pasirinkimą Europoje. Roto stogo langai yra gaminami iš dviejų medžiagų – medžio arba plastiko su skirtingais stiklo paketais, kurių pasirinkimas priklauso nuo to, kokioje patalpoje bus sumontuotas stogo langas ir kokie yra kliento norai.
Techniniai Roto stogo langų sprendimai leidžia maksimaliai išnaudoti patalpos plotą. Lango montavimas bet kokiame aukštyje ( kai to reikalauja gyvenamo ploto ypatumai), nesudaro jokių kliūčių jo varstymui, kadangi rankena yra lango apačioje ir visada pasiekiama. Netgi sumontavus didelių matmenų langus, kurie maksimaliai apšviečia patalpas, juos atidaryti yra lengva, nes stogo lango rankena yra varčios apačioje ir lengvai pasiekiama.